Knižní chvilka na konci světa (#4)

5:05

Tak se nám den pomalu blíží ke konci a já sedím u notebooku a píšu tenhle článek... O čem to svědčí? No o tom, že nás svět se pořád točí okolo své osy a prakticky nic se nezměnilo. Aspoň na první pohled ne. Dnešek byl (naštěstí) den jako každý jiný, snad jen o trochu příjemnější, protože se nám blíží Vánoce a byl poslední školní den před svátky, měli jsme vánoční dílny a já si to pěkně užila. A odpoledne jsem příjemně strávila u dobré knížky... No a teď se půjdu dívat na Polární expres, protože je to nádherná vánoční pohádka a já se chci pořádně naladit ;) A co vy? Jak jste prožili konec světa?

Dneska ne u stolu, ale pěkně v teple v posteli. Dneska byla pořádná zima a to se čte nejlépe právě v posteli... A taky případně u čtení usíná vlivem příjemného tepla :)
Poslední dny trávím střídavě s "Princeznou Alžbětou" a "Kacířem a čarodějkou"...

S mojí oblíbenou záložkou...

A ještě jedna fotka...

Ještě se vám musím pochlubit s nádhernou knihou, která na mě už čeká a až dočtu Kacíře a čarodějku, pustím se do ní :)

Tak, pro dnešek to bude všechno a zítra se můžete těšit na recenzi na knihu Percy Jackson: Prokletí titánů.
A nezapomeňte mi do komentářů napsat, jak jste konec světa strávili vy... ;) Ale ještě pořád to může přijít, ještě není konec dne! No, jednou to přijde určitě... Doufejme, že to tak brzy nebude, vždyť je ještě tolik knih, které musíme přečíst!

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Hezké fotky :) A pěkná záložka. Já konec světa strávila jak jinak než v práci, nákupem a úklidem :)

    OdpovědětVymazat
  2. Super fotky! :-) A Polárí Expres je dokonalá pohádka! :) Nejlepší je tahle: https://www.youtube.com/watch?v=1yrDJSn8... písnička. Úplně nejúžasnější!! :)

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images