Posuď knihu podle obalu #11

19:00

Název: Tma a prázdnota
Autor: Carrie Ryan
Vydání: Únor 2013
Anotace: Rozpadající se mrakodrapy Temného Města jsou jedním z mála útočišť živých lidí ve světě plném oživlých mrtvých. A budoucnost se zdá být ještě pochmurnější než přítomnost… Poslední bašta civilizace se hroutí a zároveň s ní se hroutí i Anniny
dosavadní jistoty. Na pozadí umírajícího světa prožívá lásku, zklamání a sžíravé vnitřní konflikty. Shledává se se svou dlouho ztracenou sestrou, s přítelem, kterého milovala, ale který se změnil, a také se záhadným mladíkem, jehož výjimečnost je darem i prokletím zároveň. Anna by chtěla žít, ale zatím se jí daří stěží přežívat. Podaří se jí najít samu sebe i bezpečné místo, kde by mohla naplnit své sny?


Můj názor: Sérii "Les rukou a zubů" mám hodně ráda a těšila jsem se na třetí díl. A konečně je tady, v únoru u nás konečně vychází závěrečný díl téhle trilogie. Ta obálka se mi líbí, vypadá líp než u dvou předchozích dílů, protože u nich působila tak dětsky, spíš jako románek než horor. Tady alespoň odpovídá žánru. Nicméně mi dost vadí, že tak nebude ladit k těm ostatním dílům. Vypadá opravdu dost odlišně. No, uvidíme, jak bude vypadat naživo... Každopádně se na ni těším.

You Might Also Like

0 komentářů

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images