Autorské šílenství: G.R.R. Martin

18:36

Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych se zapojila do tohoto projektu. Autorkou je Wolf Draven.


Mě se tenhle projekt líbí, je to dobrý nápad. Já osobně mám své oblíbené autory a autorky a časem se vždycky přirozeně snažím mít od nich co nejvíce knih. Pro svůj první příspěvek jsem si vybrala hodně oblíbeného a známého autora a to G.R.R. Martina. Myslím, že všichni víte, o koho se jedná. Proslavil se totiž sérií Píseň ledu a ohně a zrovna tuhle sérii se mi podařilo o Vánocích zkompletovat, alespoň to, co zatím vyšlo, protože série je zatím nedokončená.

Já mám tuhle sérii tak pěkne zkombinovanou :D Hru a trůny, Střet králů a Bouři mečů mám ještě v tom starém rozděleném paperbackovém vydání. Hostinu pro vrány mám v novém paperbackovém vydání (hrozně se mi líbí, jak se na hřbetech spojí ty vrány) no a Tanec s draky pak mám v harbacku, to je vydání, kde je celý díl v jedné knize. Takhle hezky zmatené to mám, ale uvědomila jsem si, že mi to vlastně vůbec nevadí, aspoň to mám takové různorodé a z každého vydání mám něco...

 A tady můžete vidět výše zmiňovaný hřbet dvou částí Hostiny pro vrány, kde se spojí obrázek vran a vypadá to moc hezky...

 A tady ještě můžete vidět ukázku různých vydání téhle slavné fantasy série....

Časem bych si chtěla pořídit ještě nějaké další knihy od tohoto autora, třeba Píseň pro Lyu, Křídla snů nebo Ledový drak... Ale nejdříve musím dočíst Píseň ledu a ohně, momentálně se chystám na Bouři mečů. A jak jste na tom s tímto autorem a Písní ledu a ohně vy?

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Ja si Martinove knihy zo série Píseň ledu a ohně len požičiavam a čítam ich vždy predtým, ako vyjde nová séria seriálu, takže už čoskoro sa pustím tiež do Bouři mečů. Tretia séria má premiéru ani nie o dva mesiace, tak nech to stihnem popri škole a ďalších knihách. Inak celá séria je fantastická, aj napriek dĺžke sa čítajú rýchlo, Martin píše veľmi dobre a pútavo. Len škoda, že moja najobľúbenejšia postava, Daenerys, má tak málo priestoru.

  OdpovědětVymazat
 2. Ta Hostina pro vrány je fakt pěkná! Já mám právě raději, když mám celou sérii stejnou jsem na to ujetá :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já od tohoto autora nemám žádnou knihu, ale chtěla bych si přečíst Hru o trůny :)

  OdpovědětVymazat
 4. Dokonalost :) u mě vede vydání Tance s draky ))

  OdpovědětVymazat
 5. Pro já je Martin "nový" autor, chystám se na Hostinu pro vrány a už se nemůžu dočkat. Pokud vrány budou jako ty předchozí, není co dodat, PARÁDA. Po Zaklínači to bude asi další oblíbená fantasy.
  kotak.pise.cz

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images