Blogspirace (1)

19:19

Tak jsem se k tomu konečně dostala a dneska přidávám svůj první příspěvek do hodně zajímavého meme. Chystala jsem se na to už nějakou dobu, ale v poslední době nějak nemám chuť, čas ani energii k blogování a dokonce ani ke čtení. Bylo toho prostě moc...
Byť je toto meme zahraniční, v poslední době se začíná rozšiřovat i v české blogerské komunitě. Začala s tím Syki z Knižního doupěte a pak se přidal Spirit a Verča (Knižní přátelství).


Účelem meme Blogspirace je, jak už název napovídá, zveřejnit a podělit se o cokoli, co vás inspiruje a ispirovat tak i ostatní blogery, čtenáře, spisovatele,... Může to být cokoli - obrázek, citát, video apod. Prostě něco, co vás zaujalo a k něčemu inspirovalo. Meme pořádají GrowingUp YA a SAZ101.

 Pro dnešek jsem si vybrala několik videí, na které jsem natrefila včera. V poslední době u mě zase vede Píseň ledu a ohně (no jo, začala třetí série seriálu...), do které jsem momentálně beznadějně začtená, i když na mě čeká hora recenzáků, ale to jsem se teď rozhodla neřešit... No, zkrátka a dobře, prostě u mě probíhá Game of Thrones období a já si ho naplno užívám. A včera jsem narazila na několik  moc pěkných videí, a ta mě do toho dostala ještě víc. Takže, tady jsou...
 Tahle zpěvačka je naproto dokonalá a úžasná a její videa jsem si okamžitě zamilovala. Tahle písnička u mě teď hraje pořád dokola, je skvělá!


Tady je další, která mě naprosto okouzlila. Má nádherný hlas...
 
 
A ještě poslední... 
 
Tak, pro dnešek všechno. Snad se vám ta videa líbila a pokud jste ještě nečetli nebo neviděli Hru o trůny, rozhodně to napravte, protože je to prostě skvělý příběh! A příští týden se snad můžete těšit na další blogspiraci ;)

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Je super, že ses přidala k Blogspiraci i ty! ;-)
  Já se musím přiznat, že Hru o trůny ještě nakoukanou nemám, ale prostě si nechci dopředu spoilerovat knihy, které si hodlám přečíst. Plánuju si koupit teď to nové paperbackové vydání prvního dílu na 2 části, které vyjde u Talpressu na přelomu dubna/května. Snad se mi to bude líbit a v sérii budu pokračovat a navážu seriálem. Ale videa v tomto příspěvku jsou pěkná a písničky taky. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Boží!! ta písnička u prvního videa je dokonalá!!

  OdpovědětVymazat
 3. Těším se na další blogspiraci :)

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images