Knižní chvilky (8)

20:34

Docela dlouho tady žádná fotka mé chvilky s knížkou nebyla a má to svůj důvod. Měla jsem nějaké starosti v osobním životě (o tom se tady rozepisovat určitě nebudu) a s tím souviselo i stěhování, což rozhodně nebyla sranda, takže na nějaké pěkné chvilky nebyl absolutně čas. Nicméně, teď jsem už přestěhovaná, mám krásnou novou knihovnu a křeslo na čtení, které jsem si vždycky přála. Takže si zase pohodlně a v klidu můžu číst. A pro ukázku jsem pro vás zachytila jednu takovou chvílu z minulého víkendu...

Tak tady je to moje zmiňované křeslo. Pěkně hned vedle knihovny. A je to krásně pohodlné, přesně takové, jak jsem si to vždycky přála :)
A samozřejmě nesmím zapomenout na knihu, která zrovna na křesle leží a kterou mám v tuto chvíli už dočtenou a jsem z ní nadšená! Je to závěrečný díl série Vesmír - Všechny barvy Země.

Mimochodem, miluju tuhle naši obálku, protože je jedinečná a velmi povedená. A ty barvy! Je prostě nádherná a CooBoo se to moc povedlo.

A ke čtení nesmí chybět ani něco dobrého k pití. V tomto případě čaj (Železná bohyně). Dneska je ale ne čaj moc velké horko...

A protože jsem měla Všechny barvy Země v té době skoro dočtené, měla jsem nachystanou i další knížku ke čtění a to Královský nach tě neochrání, což je historický román. Zatím jsem na začátku a mám v tom trochu guláš, ale už se to pomalu začíná vyjasňovat.

A ještě jsem si ten den četla svůj oblíbený časopis o historii...

A poslední fotka v dnešních chvilkách zachycuje moje oblíbené vonné tyčinky, které tak nádherně provoní pokoj! Teď mi tady taky jedna doutná, škoda, že to nemůžete cítit :)

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Pěkné, není nad pohodlné křeslo. :)
    A čaje a vonné tyčinky jsou super. Jen jsem si žádnou poslední dobou nezapaloval.

    OdpovědětVymazat
  2. Umíš dobře fotit..:) Všechny barvy země mají opravdu krásnou obálku :)

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images