Třicetidenní knihobraní (2): Kniha, kterou absolutně nechápu

23:16

Tak na poslední chvíli ještě druhý příspěvek do projektu VeEee. Už jsem si myselal, že to nestihnu, ale nakonec to tady máte...Dneska je to na téma - kniha, kterou absolutně nechápu. Tady jsem si musela trošku lámat hlavu... Přemýšlela jsem, jestli mám doma nějakou knihu, kterou jsem absolutně nepochopila (myslím tím jako pointu příběhu) a došla jsem k názoru, ža vlastně ani ne. Tak jsem zapátrala v paměti a nakonec jsem vybrala jednu knížku, která by se tady teoreticky mohla docela hodit...

Je to kniha Pád od Lauren Kateové. Vážně, vzpomínám si, že když jsem tuhle knížku četla, neustále jsem nevěřícně kroutila hlavou. Ne že bych nepochopila, o čem ta knížka je nebo tak... ale já jsem nepochopila, jak vůbec něco tak stupidního a debilního mohlo vyjít v knižní podobě. Přišlo mi to tak neskutečně přitažené za vlasy, že jsem měla co dělat, abych to dočetla. Od té doby se mi něco podobného stalo ještě asi se dvěma knihami, ale tahle teda vede na plné čáře. A je mi to líto, protože jsem se na Pád upřímně těšila, ta obálka je dokonalá a zpočátku to neznělo tak špatně. Vlastně se teď ale divím, že jsme tomu dala celé 2 hvězdičky, asi jsem ten den měla dost dobrou náladu... No, tak to by byla kniha, kterou prostě nechápu, víc už k tomu asi nemám co říct, takže tak.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. No chystám sa to čítať, som zvedavá, či budem mať rovnaký názor, lebo zatiaľ ma nijako kniha neupútala, skôr ma odrádza.

  OdpovědětVymazat
 2. Přemýšlela jsem o tom, že si knihu přečtu, ale vhledem k tomu, že ji do této kategorii v knihobraní zařadilo více blogerů, asi ji shánět nebudu.

  the-bling-ring.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Mě se knížka naopak moc líbila. Každý má jiný názor ;))

  OdpovědětVymazat
 4. přečetla jsem první díl a sekla s tím :D

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images