Bout of Books 8.0 READ-A-THON

20:52

Blíží se nám konec prázdnin a já se snažím si ty zbývající týdny užít co nejvíce, což je taky důvod malé aktivity na blogu. Ale nebojte, zase budou recenze, jen ne hned, protože na následující týden plánuju něco, co mi zabere většinu času - Read-A-Thon!

Bout of Books

O co se jedná? Jde vlastně o takový čtecí maraton, který je v zahraničí velmi populární. Já jsem začátkem prázdnin taky uspořádala svůj knižní maraton, ale protože jsem si zrovna v tom týdnu pořizovala pejska, neměla jsem na čtení moc času. A zrovna tento týden budu mít fůru volného času, tak jsem si chtěla zase nějaký ten maratonek udělat, ale pak jsem přišla na to, že zrovna v tomhle termínu probíhá známý Read-A-Thon na Bout of Books, tak jsem si řekla, proč se taky nezapojit... Přihlásit se můžete ZDE.

The Bout of Books read-a-thon is organized by Amanda @ On a Book Bender and Kelly @ Reading the Paranormal. It is a week long read-a-thon that begins 12:01am Monday, August 19th and runs through Sunday, August 25th in whatever time zone you are in. Bout of Books is low-pressure, and the only reading competition is between you and your usual number of books read in a week. There are challenges, giveaways, and a grand prize, but all of these are completely optional. For all Bout of Books 8.0 information and updates, be sure to visit the Bout of Books blog. - From the Bout of Books team

Takže, ještě abych to shrnula. Číst se začíná v pondělí 19.8. a končí se v neděli 25.8. Záleží na každém, jaký si určí počet knížek, já jsem se rozhodla, že bych chtěla přečíst
4 knížky...

Tady je můj seznam knížek, ze kterého budu vybírat, ale je možné, že se mi třeba nakonec bude chtít číst něco úplně jiného :)


 • Výjimečná - Kristin Cashore (390 stran)
 • Reset - Amy Tinterová (384 stran)
 • Cinder - Marissa Meyerová (400 stran)
 • 1984 - George Orwell -rozečteno- (268 stran)
 • Bílá královna - Philippa Gregory -rozečteno- (368 stran)
 • Královnina sokyně - Caroly Erickson (240 stran)
 • Zlodějka knih - Markus Zusak (528 stran)
_______________________________________________________________________
Denní aktualizace:

Pondělí: Dočtena Bílá Královna, celkem přečteno 256 stran

Úterý:

Středa:

Čtvrtek:

Pátek:

Sobota:

Neděle + "Wrap-Up":

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Můžu ti doporučit knížku Výjimečná já ji četla nedávno a docela dost se mi to líbilo :D

  OdpovědětVymazat
 2. Zrovna dneska jsem si říkala, že bych s tím čtením měla teďka pohnout, že si asi dám příští týden nějaký maraton a budu se věnovat jen čtení. Tak že bych se zapojila do tohoto maratonu? No, uvidím. :)
  Jinak z tvého seznamu určitě doporučuji Výjimečnou, skvělá knížka. To samé se týká Cinder a i Zlodějky knih - tu jsem i zrovna v pátek dočetla. :)

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images