Read-a-thon #ctemedlouhonectene: Den druhý

23:44


Dneska jsem nějaká unavená, takže jenom tak ve zkratce o včerejším - tedy druhém - dnu read-a-thonu. Ten se nesl v duchu knihy Hvězdy nám nepřály, se kterou jsem začala už v pondělí večer a pokračovala jsem tedy včera, v úterý. Četla jsem zase něco přes půlnoc a skončila kolem jedné hodiny a hned po probuzení jsem zase pokračovala. Přečtení téhle knížky jsem dávala taky dva dny, to znamená, že jsem počítala s tím, že ji dočtu ve čtvrtek. Jak jsem se ale spletla! Hvězdy jsem totiž dočetla ještě ten den, nezabraly mi ani celý jeden den… Je to vážně skvělá kniha, i když jsem ji začínala číst s tím, že se mi asi nijak zvlášť líbit nebude. A jsem ráda, že jsem neměla velká očekávání, protože bylo příjemné překvapení, jak moc se mi příběh nakonec líbil a dokonce mi v závěru i ukápla slza. Takže jo, opravdu to stojí za to, jak všichni tvrdí.
Z "Hvězd" jsem tedy v úterý přečetla 183 stran, čímž jsem tuto knížku taky dočetla.
Pak jsem si dala chvilku pauzu a hned se pustila do další knihy a ani jsem neváhala a sáhla po "V šedých tónech" a rozhodně nelituju. Do půlnoci jsem stihla ještě přečíst 42 stran.Celkově jsem tedy druhý den maratonu přečetla 225 stran, což je pořád hodně dobrý výkon. Rozhodně daleko lepší než ten dnešní výsledek, ale středa je obecně považována za krizový den… ale o tom zase až zítra. Prozatím dobou noc, dneska ponocování neplánuju a radši zítra vstanu dříve, abych se do čtení pustila hezky odpočatá.

A pár fotek na závěr:

Mám k tomu i záložku! :)

A tady můžete vidět jak knížka vypadala po dočtení - plná barevných papírků, označujících mé oblíbené věty, pasáže, scény, atd.You Might Also Like

1 komentářů

  1. Hvězdy nám nepřály si musím přečíst. :)
    V šedých tónech - tu knihu miluji! :)

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images