Read-a-thon #ctemedlouhonectene: Den třetí

23:30


O středě se říká, že je to takový krizový den, kdy na lidi nejvíce dopadá únava, nechuť, apod. A mě se to ověřilo i v rámci tohoto maratonu, protože včera jsem toho přečetla opravdu hodně málo. Na druhou stranu jsem s tím tak nějak i počítala a věděla jsem, že ve středu budu chtít trochu zvolnit tempo a odpočinout si od čtení, protože jak se říká - čeho je moc, toho je příliš - a přece si to čtení neznechutím a nebudu se do toho nutit, že? Druhým důvodem, proč jsem toho přečetla tak málo bylo to, že jsme měli domluvené posezení s kamarády a (teď už bývalými) učiteli v čajovně a to zabralo velkou část dne, takže na čtení už tolik času nezbylo.

Nicméně, pokračovala jsem hned ráno ve čtení knihy "V šedých tónech", kde jsem v úterý skončila na straně 42. Největší část svého středečního skóre jsem načetla právě ráno. Pak jsem se totiž ještě dívala s taťkou na pár dílů M.A.S.H.e a pak už bylo načase vyrazit do čajovny, kde jsem poseděla až do pozdního odpoledne. Když jsem se vrátila domů, tak jsem ještě něco málo přečetla a pak jsme se dívali na další M.A.S.H., máme teď v posledních dnech takový menší sledovací maraton tohohle super seriálu :) Dívali jsme se asi do 11 večer a pak už se mi vůbec nechtělo číst, takže jsem si radši pustila aspoň část povídky z nové audioknihy Zaklínač - Poslední přání. A u toho jsem taky usnula, takže se nekonalo žádné noční čtení, jako tomu bylo v předchozích dnech.

No, ale možná už byste chtěli vědět, kolik jsem toho tedy přečetla. Ve středu - třetí den read-a-thonu jsem přečetla rovných a pouhopouhých 100 stránek a skončila jsem na straně 142. Hezké, ne?

Dneska pro změnu nebudou žádné fotky, ty si šetřím za zítřejší zápisek, protože tady nechci dávat 2x fotky se stejnou knihou, takže dnes to bude video na dobrou noc a to právě z M.A.S.H.e. Je to prostě skvělý seriál, neskutečně plný vtipu, ale taky citu a lidskosti a já se na něj můžu dívat pořád dokola a nikdy neomrzí… Taky ho máte tak rádi?You Might Also Like

0 komentářů

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images