Bout of Books Read-A-Thon 11

1:19

Bout of BooksA konečně jsem doma. Letošní prázdniny jsem měla hodně nabité, před pár dny jsem se vrátila z Londýna a hned zase jela na chatu a teď jsem konečně zase doma a do konce prázdnin bych už měla mít spíše klid. Což přirozeně znamená více čtení. Měla jsem totiž na čtení hodně málo času a jsem ráda, že jsem přečetla aspoň něco, ale ráda bych to teď dohnala. A k tomu se samozřejmě nejlépe hodí nějaký ten čtecí maraton, ne? Sama jsem si plánovala si nějaký ten maratónek na konci srpna udělat, ale nakonec si nemusím sama nějaký tvořit, ale rovnou se přidat k už vytvořenému. A není to žádný jiný, než slavný Bout of Books read-a-thon, který začíná už v pondělí 18.8.

Vážně se těším, začínám těm čtecím maratonům přicházet na chuť. V minulosti mě to moc nebavilo a málokdy mi to vyšlo, ale minulý maraton jsem si vážně užila, tak doufám, že to tentokrát dopadne ještě lépe.
Navíc jsem se rozhodla si tenhle read-a-thon udělat tak trochu tématický, ale to se dozvíte až o víkendu, když zveřejním své TBR neboli knihy, které se v průběhu chystám číst.

No a kdybyste nevěděli, co je ten Bout of Books zač, můžete navštívit stránky, kde se vše potřebné dozvíte nebo se můžete rovnou přihlásit TADY.
The Bout of Books read-a-thon is organized by Amanda @ On a Book Bender and Kelly @ Reading the Paranormal. It is a week long read-a-thon that begins 12:01am Monday, August 18th and runs through Sunday, August 24th in whatever time zone you are in. Bout of Books is low-pressure, and the only reading competition is between you and your usual number of books read in a week. There are challenges, giveaways, and a grand prize, but all of these are completely optional. For all Bout of Books 11 information and updates, be sure to visit the Bout of Books blog. - From the Bout of Books team

You Might Also Like

0 komentářů

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images