Květen v obraze

23:21

Květen mi přišel jaksi dlouhý. Ale v tom dobrém slova smyslu. Krásné počasí, příjemné zážitky, dobré zprávy, ale na druhou stranu taky zápočtový týden a začátek zkouškového období. Musela jsem trošku zapátrat v paměti, co se vlastně všechno stalo…


Takovým největším květnovým zážitkem byl bezesporu výlet do Prahy na Maraton. Který jsem samozřejmě neběžela já, ale můj taťka. Já fungovala jen jako jakási psychická podpora. Vždycky mě ale tamní atmosféra strhne a pohltí a mám pak chuť sama začít běhat. Což mě samozřejmě zase rychle přejde, když pak vidím ty trosky, co doběhnou. 

Den před maratonem se "běžela" také procházka se psy a bylo vtipné sledovat tolik rozdílných plemen. Na jednom místě se tu sešly desítky a desítky psů, rozmanitých barev i velikostí…
A protože nám vyšlo krásné počasí, mohli jsem se po našem krásném hlavním městě také příjemně projít a navštívili jsme i Valdštejnskou zahradu, po níž se procházejí nádherní bílí pávi. 
Sushi v mém oblíbeném RegioJetu bylo už jen příjemnou třešničkou na dortu…


Co se čtení týče, květen na byl docela chudý. Prakticky celý měsíc jsem věnovala jediné knize - Husitské epopeji. A není se čemu divit, je to pořádná bichle. Mám dočteno, recenze je sepsána a už teď si ji můžete přečíst na Databázi knih, zítra se objeví i tady na blogu.
Pořídila jsem si, jak můžete vidět, jen málo knížek. Tento měsíc jsem většinu peněz použila výjimečně na jiné věci než na knihy. Za to jsem však získala dvě skvělé knihy přímo od jejich autorů, i s krásnými věnováními. Na Královské intriky se chystám během tohoto měsíce a moc se na ně těším.
A na závěr ještě několik fotek…
You Might Also Like

2 komentářů

Moc děkuji za každý komentář!

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images